Ardit Gjebrea preket nga ajo që ka bërë i biri për të, gati sa nuk qan…

LAJME

Të shumtë ishin baballarët që morën urime të veçanta nga familjarët e tyre ditën e djeshme. Një ndër ta ishte edhe artisti i njohur Ardit Gjebrea. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Edhe pse nuk ekspozohet shpesh në media, djali i Gjebreas vendosi që urimin t’a bëj përmes faqes së tij në “InstaStory”, duke publikuar një foto së bashku me të atin.

Në foto shihen të dy, atë e bir të buzëqehur, gjatë pushimeve verore në një skaf. Sigurisht që Arditi u emocionua pas veprimit të djalit të tij dhe e ripostoj në faqen e tij duke e quajtur “Krenaria ime”. Pamjet ne linkun me poshte