Arbana Osmani publikon foton me Diellin duke i dhënë gji, dhe ka një mesazh për të gjitha nënat

LAJME

Arbana Osmani publikon foton me Diellin duke i dhënë gji, dhe ka një mesazh për të gjitha nënat
Ato pak foto që Arbana Osmani ka ndarë në rrjete sociale me të voglin e saj, Diellin, kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave.

Këto foto janë pëlyqey shumë, jo vetëm prej faktit se ajo shfaqet shumë rrallë me Diellin
(duke qenë se nuk preferon ta ekspozojë shumë),
por edhe për shkak se kanë përcjellë një mesazh të rëndësishëm.
Ditën e djeshme moderatorja postoi në Instagram një foto,
në të cilën shihej duke ushqyer me qumësht gjiri të voglin.Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Kjo nuk ishte hera e parë që Arbana bën këtë gjë dhe siç duket këto foto të saj kanë
frymëzuar gjithë nënat e reja që të thyejnë tabunë për gjidhëniën në publik.

Sot Arbana ka ndarë fjalët e një nëne të re, që thotë se pasi pa postimin e moderatores vendosi të shpërndante dhe ajo një foto të ngjashme me djalin e saj….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..