Aktorja e njohur e “Dashuri e Pafund” prezanton motrën, s’do ta besoni sa ngjajnë

LAJME

Aktorja turke Hazal Filiz Küçükköse është e njohur në Turqi për shumë role të ndryshme, ndersa për shqiptarët është bërë e njohur nga seriali turk ‘Dashuri e pafund’.

Mesa duket, Hazal paska një motër binjake, por nuk publikon shpesh foto me të.

Motra e saj quhet Deniz dhe nuk ka lidhje me kinematografinë. Ajo publikon më shumë foto me Hazal në ‘Instagram’, pavarësisht se ka një numër ndjekësish më të vogël.