Aktori i njohur turk me origjinë shqiptare drejt divorcit/ Po lihet gjithë ky yll moj bijë…

LAJME

Aktorët e telenovelave turke Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen janë vendosur në qendër të vëmendjes pasi po përfliten sërish se po shkojnë drejt divorcit.

Burak Özçivit’ten Fahriye Evcen’i kızdıracak açıklama – Magazin Haberleri

Dyshimet duket se janë shuar ditën e sotme. Burak ka postuar një foto me të voglin e tyre dhe vëmendjen e mori komenti i Fahriye, e cila shkruan ‘Qetësi’, për të treguar se ata i falin paqe e qetësi.

Mediat turke raportonin ditë më parë se pas vdekjes së të atit Fahriye ra në depresion pdhe Burak i ka kërkuar asaj që të ndiqte disa seanca te psikologu, mirëpo bashkëshortja e tij nuk ka qenë e këtij mendimi.
Po ashtu, u tha se problemi më i madh i çiftit ishte edukimi i djalit të tyre, duke mos pasur pajtueshmëri në lidhje me rritjen e tij dhe si pa sojë kanë përjetuar shumë konf likte.Pamjet ne linkun me poshte.