A Thua Vallë Do Ta Kujtoni Këtë Kengetare Të Njohur ? Zor Se Do E Njihni Si Duket Ikona e Muzikes Shqipetare Tani…!

A ju kujtohet kjo kengetare e njohur? Zor se do e njihni si duket ajo tani Nje nga ikonat e muzike shqiptare dhe shume e dashur per publikun Shqiptar dhe ajo i ka munguat shume publikut me zerin e saj te ngrohte dhe kenget e saj shume te bukura.

Por një foto e Eranda Libohovës me Ema Qazimin, na bëri të kuptonim sa shumë na ka munguar Ema, me zërin,dhe stilin e saj. Komente pafund që falënderonin Erandën për këtë takim me Emën, treguan se ajo i ka munguar vërtet shumë publikut shqiptar dhe komentet e bukura dhe te sinqerta pasi ai brez i mungon shume me virtytet e tyre te larta.