A Ju Kujtohet Marieli I “Big Brother”? Nuk Do Arrini Ta Besoni Dot Me Çfarë Merret Ai Sot

LAJME

Me siguri, e keni përdorur për shumë kohë shprehjen e famshme të “Big Brother Albania 4” ‘nxirre luanin Mariel’.
Marieli ka qenë një ndër protagonistët e edicionit të 4-ët të ‘Big Brother’.

Dhe me siguri e mbani mend dhe për karakterin e veçantë dhe për lidhje me shkodranen, Mirjeta.
Pas daljes nga shtëpia më e famshme ai i është kthyer sportit me të cilin ishte marrë që prej moshës 17-vjecare, Wrestling.

Ai nuk u pa më asgjëkundi dhe prej vitesh nuk dihej çfarë bëhej me të.
Por sipas ‘Xing.al’ ish banori është tërhequr nga ringu por jo nga sporti i Wrestling (thënë në zhargon, keçi).
Ai është trajner i brezit të ri të sportistëve në Vicenza, ku jeton me familjen.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Sa i takon jetës private, pas historisë me Mirjetën, që mbaroi menjëherë pas “Big Brother”.
30-vjeçari u përpoq ta mbajë të fshehtë, por pas një fejese gati dy-vjeçare.
Marieli 1 vit më parë nisi të bashkëjetojë me partneren e tij shqiptare, bashkëjetesë e cila nuk dihet nëse vazhdon ende.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

A Ju Kujtohet Marieli I “Big Brother”? Nuk Do Arrini Ta Besoni Dot Me Çfarë Merret Ai Sot