A e mbani mend djalin i Marias tek seriali ‘Për ty’? Sot ai ka ndryshuar shume dhe po çmend vajzat me pamjen

LAJME

A e mbani mend djalin i Marias tek seriali ‘Për ty’? Sot ai ka ndryshuar shume dhe po çmend vajzat me pamjen
Sot ai ka ndryshuar shume dhe po çmend vajzat me pamjen

Besoj se e mbani mend telenovelen “Per ty” nje prodhim shume i bukur meksikan te viteve 2002.Ajo fliste per jeten e dy te rinjve dhe qe kjo telenovele kishte nje shikueshmeri shume te madhe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

A e mbani mend aktorin 7 vjecar Karlos ai sot eshte 22 vjec.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe