“A do pajtohesh me Agron Llakajn?”, Rudina Dembacaj thote ate që s’e priste askush

LAJME

“A do pajtohesh me Agron Llakajn?”, Rudina Dembacaj thote ate që s’e priste askush

Ata bënë bujë pasi i dhanë fund bashkëpunimit të tyre.Kohë më parë në media u komentua gjatë ndarja mes Rudina Dembacaj dhe Agron Llaka.Ndonëse të gjithë menduan se largimi i saj nga “Al Pazar” ishte i paqtë në fakt e ftuar në disa intervista,

Rudina tregoi se arsyeja e largimit të saj ishte Agroni dhe se atë nuk do ta ftonte kurrë në emision.:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…